مزایای خرید VPN کامپیوتر – دلایل استفاده از وی پی ان

مزایای خرید VPN کامپیوتر – دلایل استفاده از وی پی ان

مزایای خرید VPN کامپیوتر – دلایل استفاده از وی پی ان
خرید VPN کامپیوتر

آیا تا به حال فکر کردید که چرا باید خرید VPN کامپیوتر را انجام دهید؟ متاسفانه بسیاری از سایت های مفیدی که می توانیم از آن ها به خوبی استفاده کنیم، یا از طرف کشورهای خارجی و یا از داخل کشور، تحریم و سانسور شده ایم و نمی توان دسترسی آزاد به مطالب داشت و از این جهت نیاز داریم تا اقدام به خرید VPN کامپیوتر کنیم.

خرید VPN کامپیوتر یک راه حل عالی برای حل یا بهبود چندین مشکل که امروزه کاربران اینترنت با آن روبرو هستند، است. در واقع خرید VPN کامپیوتر مربوط به امنیت، حریم خصوصی و آزادی آنلاین یک کاربر است.

در این مقاله برای شما از مزایای خرید VPN کامپیوتر خواهیم گفت و پس از آن شما خواهید دانست که چرا باید فیلتر شکن بخرید.

با خرید VPN کامپیوتر چه کاری می توان انجام داد؟ خلاصه ای از مزایای VPN

مزایای خرید VPN کامپیوتر بسیار زیاد است که در ادامه برای شما مواردی را ذکر کردیم.

 • آدرس IP واقعی کاربر پنهان می شود و کاربر در دنیای اینترنت ناشناس تر می شود
 • ترافیک داده رمزگذاری شده است که به شما امکان می دهد با خیال راحت به نقاط مهم متصل شوید
 • محافظت در برابر ردیاب های تبلیغاتی و حملات فیشینگ
 • توانایی دور زدن محدودیت های جغرافیایی و تحریم ها
 • کاربران می توانند با خیال راحت و به صورت ناشناس اطلاعات را بارگیری کنند
 • توانایی دور زدن سانسور دولت
 • صرفه جویی در هزینه هنگام خرید آنلاین امکان پذیر است
 • افزایش کیفیت بازی های آنلاین و همچنین کاهش پینگ کاربر
 • جلوگیری از قطع شدن اینترنت
 • استفاده از چندین سرور در چندین دستگاه فقط با یک حساب کاربری
 • دسترسی ناشناس و ایمن به شبکه TOR
استفاده از وی پی ان
استفاده از وی پی ان

مخفی کردن آی پی واقعی با خرید VPN کامپیوتر

هنگام اتصال به یکی از سرورهای VPN، آدرس IP شما مخفی می شود و جایگزین یکی از سرویس های VPN می شود.

خرید VPN کامپیوتر مکان شما را جعل می کند و بنابراین تا حدودی شما را در وب ناشناس می کند. دلیل این است که آدرس IP یک کد منحصر به فرد است که به افراد حقوقی (نظیر دولت، ISP ها و…) امکان می دهد تا ما را در اینترنت شناسایی کنند و به آنها امکان می دهد قدم به قدم رفتار آنلاین ما را دنبال کنند. با استفاده از یک آدرس IP جدید با خرید VPN کامپیوتر، دیگر برای دولت ها، هکرها و وب سایت هایی که برای بازدید از آنها ارتباط برقرار می کنیم، ردیابی کاربران امکان پذیر نیست. در واقع با خرید VPN کامپیوتر، آدرس IP مشاهده شده در سرور متعلق به ما نیست.

ترافیک داده با خرید VPN کامپیوتر رمزگذاری می شود

در واقع با خرید VPN، وی پی ان ترافیک داده شما را رمزگذاری می کند. این مانع از دسترسی هکرها و سایر افراد مخرب از اطلاعات مهم ما می شود. این امر همچنین به کاربر اجازه می دهد تا با اطمینان، به وای فای عمومی وصل شوند و مطمئن شوند که هیچ گونه اطلاعاتی از خود به جای نمی گذارند.

دور زدن محدودیت های جغرافیایی و تحریم ها با خرید VPN کامپیوتر

با یک VPN می توان به یک سرور در یک کشور دیگر متصل شد و بنابراین اجازه می دهد تا همه ترافیک اطلاعات شما از کشور دیگر عبور کند. این امر اغلب به برخی وب سایت های مسدود شده، سرویس های پخش زنده، سرویس های VoIP و رسانه های اجتماعی امکان دسترسی را می دهد. به عنوان مثال، با داشتن سرور VPN در انگلیس، افراد غیر بریتانیایی می توانند iPlayer BBC تماشا کنند.

حتما بخوانید : خرید فیلترشکن پرسرعت به عنوان اصلی ترین فاکتور خرید

برای این کار لازم است به یک سرور VPN در کشوری وصل شوید که در آن محتوای مورد نظر برای دسترسی محدود نشده باشد. خوشبختانه بسیاری از خدمات مدرن VPN در بسیاری از کشورها و مناطق مختلف، خدمات بسیار زیادی دارند و شما می توانید با خرید VPN کامپیوتر، به راحتی تحریم ها و سانسورها را دور بزنید.

خرید وی پی ان پر سرعت
خرید وی پی ان پر سرعت

کاربران می توانند با خیال راحت و به صورت ناشناس اقدام به گردش در اینترنت کنند گردش آزاد در اینترنت بدون شناسایی شدن فرد

به دلیل اینکه آدرس IP پنهان است و یک اتصال رمزگذاری شده ایجاد شده است، اشخاص ثالث دیگر نمی توانند بفهمند که دقیقا چه چیزی را دانلود می کنید و یا در چه سایتی اقدام به جستجو می کنید. به دلیل تونل رمزگذاری شده VPN، آنها نمی توانند آنچه را که از طریق اتصال امن VPN دانلود می شود، ثبت کنند. هنگامی که فایل های حساس و یا مهم را بارگیری می کنید، هیچ کس نمی تواند این اطلاعات را رهگیری و مشاهده کند. در واقع شما با خرید VPN کامپیوتر، یک اتصال ایمن را برای خود ایجاد می کنید که از حریم خصوصی شما محافظت می کند.

دور زدن سانسور دولت

در کشورهایی نظیر چین و ایران که دولت اینترنت کنترل و تنظیم می کند، همه وب سایت ها در دسترس نیستند و نمی توانید به راحتی به سایت ها دسترسی داشته باشید. در واقع بسیاری از رسانه های اجتماعی در کشورهای ذکر شده مسدود هستند و از این جهت شما می توانید با خرید VPN کامپیوتر، به راحتی تحریم های داخلی را دور زده و وارد شبکه های اجتماعی شد.

دریافت پینگ بهتر با خرید VPN کامپیوتر چگونه می توان پینگ را پایین آورد؟

از آنجا که تمام استفاده از اینترنت شما هنگام استفاده از VPN رمزگذاری می شود، مکان دقیق شما دستکاری می شود. وی پی ان می تواند به شما امکان دسترسی به سایت های خاص را بدهد، همچنین به شما امکان می دهد بازی های آنلاین را بهتر انجام دهید و همچنین ممکن است یک بازی در کشور شما محدود شده باشد و از این جهت با خرید VPN کامپیوتر می توانید محدودیت ها را دور بزنید. اگر یک بازی رایانه ای در کشور شما محدود شده است، هیچ نگرانی وجود ندارد. یا اگر یک بازی رایانه ای را انجام می دهید که نیازمند سرعت پینگ پایین است، در این مورد نیز هیچ نگرانی وجود ندارد. شما می توانید با تهیه وی پی ان کامپیوتر، به راحتی با سرعت پینگ پایین اقدام به بازی کردن به صورت آنلاین کنید و دیگر هیچ نگرانی بابت تحریم های موجود چه از طرف کشورهای خارجی و چه از طرف دولت کشور شما وجود ندارد.