خرید VPN در سال 2020 چه مزایایی دارد؟

خرید VPN در سال 2020 چه مزایایی دارد؟

خرید VPN در سال 2020 چه مزایایی دارد؟
خرید vpn در سال 2020

خرید VPN در سال 2020 می تواند به حفظ حریم شخصی و آنلاین شما کمک کند.VPN  یک نرم افزار ساده است که برای محافظت از حریم شخصی آنلاین شما ایجاد شده و زندگی را برای هکرها با ناشناس کردن ترافیک و موقعیت مکانی شما سخت تر می کند. اما می توانید از آن برای بسیاری موارد دیگر نیز استفاده کنید، چه بخواهید موقعیت مکانی خود را مخفی کنید و یا اینکه بخواهید اقدام به دانلود تورنت کنید، باید خرید VPN در سال 2020 را در پیش بگیرید.

پس از بررسی بیش از 300 VPN و تجزیه و تحلیل همه چیزهایی که آنها باید ارائه دهند، صادقانه می توانیم بگوییم که VPN ها برای استفاده بسیار آسان هستند و همه می توانند خرید VPN در سال 2020 انجام دهند.

VPN چه کاری می تواند انجام دهد؟ – چرا باید خرید VPN در سال 2020 انجام دهیم؟

یک VPN می تواند به چند روش مختلف در محافظت از شما کمک کند که در ادامه به آن اشاره شده است.

خرید VPN در سال 2020 تمام داده هایی را که از طریق اینترنت می فرستید رمزگذاری می شود.

هنگامی که به یک سرور VPN وصل هستید، تمام ترافیک اینترنت شما رمزگذاری می شود. این بدان معناست که هیچ کس نمی تواند آنچه شما انجام می دهید به صورت آنلاین رصد کند و حتی ISP ها نیز نمی دانند. از این جهت پیشنهاد می شود تا خرید VPN در سال 2020 انجام دهید.

حتما بخوانید : خرید vpn آیفون برای کاربران برند اپل با امکانات بی نظیر

با رمزگذاری شدن ترافیک با خرید VPN در سال 2020، هکرها را از دیدن اطلاعات حساس وارد شده به وب سایت ها، مانند گذرواژه ها، باز می دارد. یک VPN اطمینان می دهد که حتی اگر شخصی داده های شما را سرقت کند، قادر به رمزگشایی از آن یا حتی درک آن را نخواهد داشت، پس به شما پیشنهاد می شود تا خرید VPN در سال 2020 انجام دهید.

خرید وی پی ان ارزان
خرید وی پی ان ارزان

با خرید VPN در سال 2020، می توانید آی پی خود را مخفی کنید.

وب سایت ها و خدمات مختلف آمریکایی، مانند Netflix، از IP شما برای تعیین موقعیت مکانی استفاده می کنند. وقتی به یک سرور VPN وصل می شوید، وب سایت هایی که به آنها دسترسی دارید فقط آدرس IP VPN را مشاهده می کنند و از این جهت با خرید VPN در سال 2020 می توانید جلوی در خطر افتادن موقعیت مکانی خود بگیرید.

حتما بخوانید : خرید open vpn در جدیدترین نسخه برای لب تاب و تلفن همراه هوشمند

از آنجا که آنها دیگر نمی توانند IP واقعی شما را ببینند، آنها نمی توانند بدانند کجا زندگی می کنید. اگر می خواهید torrent استفاده کنید و  یا موقعیت مکانی خود را مخفی کنید، می توانید خرید VPN در سال 2020 را در پیش بگیرید.

با خرید VPN در سال 2020 می توانید تبلیغات را مسدود کنید.

وب سایت های مخرب می توانند بدافزارها و ردیاب ها را بدون اطلاع روی دستگاه شما بارگیری کنند. VPN هایی که دارای حفاظت داخلی هستند می توانند از سیستم شما محافظت کنند.

با خرید VPN در سال 2020 می توانید پاپ آپ ها را مسدود کنید و این باعث می شود تبلیغات مخرب و آلوده به دستگاه شما وارد نشوند.

VPN چگونه کار می کند؟ – خرید VPN در سال 2020 به چه صورت است؟

VPN کلیه ترافیک اینترنت شما را به یکی از سرورهای خود، جایی که رمزگذاری شده است هدایت می کند. به عنوان مثال، شما ممکن است در ایران باشید و به یک سرور آمریکایی وصل شوید. VPN ترافیک شما را از ایران به آمریکا که کاملا رمزگذاری شده است، می فرستد. از آنجا که رمزگذاری شده است، ISP شما نیز دیگر نمی تواند وب سایت هایی را که به آنها دسترسی دارید، ردیابی کند.

از این جهت، سرور VPN، ترافیک شما را به وب سایتی که بازدید می کنید، به عنوان مثال یک وب سایت، برنامه یا سرویس پخش مانند Netflix هدایت می کند. سایت به جای دستگاه شما سرور VPN را منشا ترافیک می داند. این بدان معنی است که آدرس IP سرور VPN شما را به جای آدرس شما نیز می بینند. بهترین VPN ها از هزاران سرور استفاده می کنند و آدرس IP خود را به طور مرتب بروز می کنند، بنابراین سایت ها زمان کافی برای ایجاد لیست سیاه و مسدود کردن را ندارند و این بدان معنی است که شما یک جستجوی کاملا خصوصی و غیر قابل کشف خواهید داشت.

دور زدن تحریم ها با VPN
دور زدن تحریم ها با VPN

استفاده از سرویس Netflix با خرید VPN در سال 2020

سرویس های پخش فیلم مانند Netflix و Hulu از آدرس IP شما استفاده می کنند تا بدانند که از کجا اقدام به تماشا ویدیو می کنید. وقتی آنها بدانند که در کجا زندگی می کنید، آنها بر اساس توافق های توزیع در منطقه شما، محتوا را به شما ارائه می دهند.

حتما بخوانید : مزایای خرید VPN کامپیوتر – دلایل استفاده از وی پی ان

می توانید از VPN خود برای فریب سرویس های پخش فیلم در یک کشور دیگر استفاده کنید و از این جهت دیگر هیچ سانسوری برای شما وجود نخواهد داشت.

به عنوان مثال، اگر به یک سرور VPN در آمریکا متصل شوید، می توانید Netflix US را فعال کنید و فیلم های بروز آمریکایی را تماشا کنید.

آیا VPN ها قانونی هستند؟ – آیا خرید VPN در سال 2020 قانونی است؟

بله، شما می توانید در اکثر کشورهای دنیا به صورت قانونی از وی پی ان استفاده کنید.

کشورهایی مانند چین و عراق استفاده از VPN های غیر دولتی را منع می کردند. این بدان معنی است که ارائه دهندگان وی پی ان تایید شده به احتمال زیاد سانسور کردند. شرکت های ارائه دهنده وی پی ان که هیچ سانسوری را بر روی سرویس های خود اعمال نکرده اند، در کشورهای مذکور تحریم می باشند و فعالیت های آنها غیرقانونی است.

از این جهت شما می توانید با خرید VPN در سال 2020 از ما، به راحتی تحریم ها را دور بزنید.

چگونه یک VPN حریم شخصی من را تضمین می کند؟

با خرید VPN در سال 2020، در واقع حریم شخصی خود را در سطح اینترنت تضمین کردید. VPN ها دارای اطلاعات حساس زیادی هستند، بنابراین نیاز به داشتن سیاست های محرمانه حفظ حریم خصوصی و اقدامات امنیتی قوی دارند. برخی از VPN وجود دارند که نمی توان به آن اعتماد کامل داشت. از این جهت به شما پیشنهاد می شود تا خرید VPN در سال 2020 را با استفاده از این سایت انجام دهید.