دانلود فیلترشکن سایفون

دانلود فیلترشکن سایفون

دانلود فیلترشکن سایفون

فیلترشکن سایفون جز محبوب ترین فیلتر شکن ها بوده و برای دو سیستم عامل اندروید و ویندوز قابل استفاده است. گفتنی است که سایفون جز شش فیلتر شکن برتر است. فیلترشکن سایفون این توانایی را دارد که تمام دریافت ها و ارسال های شما را در سطح اینترنت به یک سایت محدود یا فیلتر شده، به طور کامل رمز نگاری کند.

استفاده از این فیلترشکن برای کاربران ایرانی همانند استفاده از اینترنت رایگان است. همچنین این فیلتر شکن به صورت اتوماتیک پروتکل های موثر را انتخاب می کند تا دسترسی شما به سایت ها تسهیل شود و به نوعی شانس شما برای عبور از فیلترینگ بیشتر شود.

دانلود فیلترشکن سایفون

همچنین شما کاربران می توانید از طریق خرید وی پی ان هم به صورت کاملا ایمن و سریع از فیلتر عبور کنید.

کاربرد های فیلتر شکن سایفون:

ارسال ها و دریافت های کاربران در سطح اینترنت به طور کامل رمز نگاری می شود. سایفون برای استفاده از کاربران ایرانی و چینی کاملا رایگان است. یکی از امکانات جالب سایفون امکان حذف کردن مواردی است که نمی خواهید از تونل سایفون عبور کنند.

توجه: هرچه قدر تعداد برنامه هایی که از تونل شما عبور می کنند، کم تر باشد، مصرف اینترنت شما هم به همان اندازه کم تر می شود. سایفون امکان مشاهده مقدار ترافیک مصرفی را نیز برای شما فراهم می کند.

انتخاب پروتکل های سریع و با کیفیت، به صورت اتوماتیک

هنگام ورود به برنامه، سایفون به طور اتوماتیک شما را به صورت پیش فرض، به سریع ترین سرور متصل می کند.

این فیلترشکن ( PSIPHON ) یک پروژه‌ Open Source یا همان متن باز به شمار می رود که مورد تحقیق و پشتیبانی شرکت های فناوری اطلاعات است. سایفون امکان ثبت بازخورد را نیز درون خود نیز قرار داده است.

نحوه دانلود سایفون برای ویندوز و لپ تاپ

برای دانلود و نصب و دریافت سایفون ویندوز می توانید از طریق یکی از برنامه های زیر اقدام کنید:

  • دریافت از وب‌سایت سایفون
  • دریافت از روبات تلگرام
  • دریافت از طریق ایمیل به سایفون
  • دریافت از طریق نرم افزار اندروید
  • دانلود فیلتر شکن سایفون برای کامپیوتر

این برنامه یک وی پی ان رایگان به شمار می آید که هم برای سیستم عامل ویندوز 64 بیتی و هم 32 بیتی کارایی دارد. شما به راحتی با دانلود این فیلتر شکن می توانید از سدهای بسیاری عبور کنید و به دنیای فضا باز اینترنت سالم بپیوندید. شرکت سایفون در جهت گسترش کار خود سرویس هایی را برای گوشی های اندروید و ایفون ارائه کرده است که مورد استقبال همگان نیز قرار گرفته است. با استفاده از این فیلتر شکن شما قادر خواهید بود به 9 کشور جهان متصل شوید و از سرعت بالا و کیفیت عالی لذت ببرید.

دانلود فیلتر شکن سایفون برای اندروید

این شرکت به تازگی اپلیکیشنی ارائه کرده است که به وسیله آن کاربران می توانند از طریق گوشی های هوشمند خود به فضا باز اینترنت دسترسی داشته و به اینترنت نامحدود برسند. برای دانلود این فیلترشکن شما به سادگی می توانید هم از روش های ذکر شده قبلی و هم از گوگل پلی استفاده کنید.

موفق باشید.