سوالات متداول درباره خرید سیسکو وی پی ان

سوالات متداول درباره خرید سیسکو وی پی ان

سوالات متداول درباره خرید سیسکو وی پی ان
خرید سیسکو وی پی ان

خرید سیسکو وی پی ان در سال 2020 بسیار افزایش پیدا کرده است. تیم ما چندین سال در زمینه فروش وی پی ان و خرید VPN کامپیوتر فعالیت داشته است و در این مقاله قصد داریم تا برای شما سوالات متداول درباره خرید سیسکو وی پی ان ارائه دهیم.

سوالاتی که در ادامه برای شما ذکر شده است، مجموع سوالاتی است که کاربران از طریق قسمت پشتیبانی یا در نظرات از ما پرسیدند و قصد داشتیم تا به سوالات کاربران در رابطه با خرید سیسکو وی پی ان و استفاده از وی پی ان پاسخ دهیم.

سیسکو وی پی ان چیست؟ – چرا باید خرید سیسکو وی پی ان انجام دهیم؟

خرید سیسکو وی پی ان کامپیوتر، مک، تبلت یا دستگاه دیگر را از طریق رایانه دیگری به اینترنت متصل می کند. شما به جای اتصال مستقیم از طریق رایانه شخصی خود، از طریق اتصال اینترنت رایانه دیگر به اینترنت متصل می شوید. گذشته از آن، VPN همچنین داده هایی را که می فرستید رمزگذاری می کند، تا امنیت داشته باشد.

خرید cisco وی پی ان
خرید cisco

چرا به خرید سیسکو وی پی ان احتیاج دارم؟

با خرید سیسکو وی پی ان مکان شما مخفی می ماند!

در ابتدایی ترین شکل خود، یک VPN راهی را برای اتصال ایمن و خصوصی به اینترنت به کاربران ارائه می دهد. با اتصال به یک سرویس VPN ابتدا قبل از هدایت به آدرس اینترنتی که می خواهید، مکان شما فقط به ارائه دهنده VPN نمایش داده شده است.

مزایای استفاده از وی پی ان :

دسترسی به محتوا

بیشتر VPN ها دارای مکان های مختلفی هستند که می توانید موقعیت مکانی خود را از آن مکان نشان دهید، به این ترتیب به شما کمک می کند محدودیت های جغرافیایی را به راحتی دور بزنید. برخی از ارائه دهندگان خدمات در اینترنت موارد را از مکان های خاصی محدود می کنند. به عنوان مثال Netflix را اگر تهیه کنید که فیلم ببینید، صرفا از برخی مناطق می توانید به این سرویس دسترسی داشته باشید و دارای محدودیت های جغرافیایی است ولی با خرید سیسکو وی پی ان می توانید به راحتی به محتوای نامحدود Netflix دسترسی داشته باشید.

حتما بخوانید : خرید open vpn در جدیدترین نسخه برای لب تاب و تلفن همراه هوشمند

به طور طبیعی، وی پی ان به شما کمک می کند تا در کشورهای مختلف سانسور محتوا را دور بزنید.

خرید سیسکو
خرید سیسکو

حریم خصوصی

اگر تا به حال در مورد دولت ها یا ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) سوال کرده اید که از همه کارهایی که آنلاین انجام می دهید، می توانند شما را ردیابیی کنند، باید بدانید که یک VPN کاملا برای شما مناسب است. آیا می دانید در بسیاری از کشورها، ISP شما می تواند تاریخچه مرور شما را به آژانس های بازاریابی و تبلیغات بفروشد؟ و این که در صورت درخواست بسیاری از دولت ها، آنها به طور قانونی موظفند گزارش های فعالیت آنلاین شما را تحویل دهند و ممکن است برای شما دردسر ساز باشد.

نحوه کار وی پی ان – خرید سیسکو وی پی ان به چه صورت است؟

در یک اتصال اینترنتی عادی، وقتی سعی می کنید به یک وب سایت در اینترنت دسترسی پیدا کنید، رایانه شما درخواست را از طریق سرور ISP خود هدایت می کنید و سپس شما را به وب سایت وصل می کند. در یک اتصال VPN، شما مستقیما به سرور VPN وصل می شوید و سرور ISP خود را دور می زنید.

حتما بخوانید : خرید کریو ارزان قیمت با کیفیت و کارایی بالا

اگر قبلا چیزی از فایروال شنیده اید، VPN به روشی مشابه عمل می کند، اتصال اینترنتی شما را با استفاده از سرورهای خصوصی و جریان داده های رمزگذاری شده محافظت می کند. شما می توانید خرید سیسکو وی پی ان را از سایت ما انجام دهید.

آیا استفاده از VPN اطلاعات من را ایمن نگه می دارد؟

یکی از عناصر اصلی یک VPN که آن را محبوب کرده است، مقوله امنیت آن است. در یک اتصال VPN، تمام داده هایی که ارسال و دریافت می کنید رمزگذاری می شوند. بنابراین، اگر کسی سعی داشت داده های ارسال شده را رهگیری کند، آن داده های رمزگذاری شده، اطلاعات شما را ایمن می کند.

حتما بخوانید : خرید VPN در سال 2020 چه مزایایی دارد؟

این سناریوها را در نظر بگیرید که شما به صورت آنلاین خرید می کنید و الان قصد خرید دارید، ممکن است اطلاعات کارت اعتباری شما لو برود. شما در یک کافی نت هستید و سعی در دسترسی به حساب ایمیل خود دارید، برای تایید باید رمز عبور شما به سرور ایمیل شما ارسال شود. اگر بدون خرید سیسکو وی پی ان این کار را انجام دهید، ممکن است اطلاعات شما به خطر بیفتد. از این جهت به شما پیشنهاد خرید سیسکو وی پی ان داده می شود.

خرید وی پی ان سیسکو
خرید وی پی ان سیسکو

آیا واقعا با VPN غیرقابل کنترل هستم؟

آدرس IP VPN و ترافیک رمزگذاری شده به تنهایی برای ماندن غیرقابل کنترل کافی نیستند. درست است که ردیابی شما را دشوارتر می کند، اما برای کسی که مهارت های فنی مناسبی دارد، می تواند کاری کند که غیرقابل کنترل توسط دولت ها و یا ISP باشد و شما می توانید با خرید سیسکو وی پی ان، غیرقابل کنترل باشید.

آدرس IP شما تنها چیزی نیست که شما را بصورت آنلاین شناسایی می کند. در حقیقت، مواردی نیز وجود داشته است که به VPN ها گفته می شود که آدرس های IP واقعی شما چیست اما باید بدانید که با خرید سیسکو وی پی ان اطلاعات شما کاملا امن است و لو نخواهد رفت.

به عنوان مثال، شما می توانید از یک VPN همراه با یک مرورگر ناشناس مانند TOR، بعلاوه یک برنامه امنیت اینترنت استفاده کنید تا هیچکس نتواند شما را ردیابی کند.

چگونه سیسکو وی پی ان از اطلاعات شما محافظت می کند؟

رمزگذاری

به هنگام خرید سیسکو وی پی ان و متصل بودن به آن، تمام ترافیک و ارتباطات اینترنتی شما از یک تونل مطمئن عبور می کند. این همان چیزی است که اطلاعات شما را خصوصی و ایمن نگه می دارد.

هر VPN برای این کار از پروتکل های مختلفی استفاده می کند که دارای امنیت مختلف هستند. در اینجا چند مثال آورده شده است.

امنیت پروتکل اینترنت (IPSec)

IPSec نشست / Session اینترنت را تایید می کند و داده ها را در حین اتصال رمزگذاری می کند. این دو حالت، Transport و Tunneling است و بنابراین داده ها هنگام انتقال بین شبکه های مختلف ایمن هستند. IPSec را می توان با پروتکل های امنیتی دیگر ترکیب کرد تا نشست های اینترنتی امن تر شود.

پروتکل تونلینگ لایه 2 (L2TP)

L2TP یکی از پروتکل های دیگری است که می تواند با IPSec مورد استفاده قرار گیرد. این تونل اتصال بین دو نقطه ایجاد می کند که IPSec به رمزگذاری داده هایی که بین آنها منتقل شده است، می پردازد.