استفاده از وی پی ان رایگان چه مزایایی دارد؟

استفاده از وی پی ان رایگان چه مزایایی دارد؟

وی پی ان رایگان
وی پی ان رایگان

وی پی ان رایگان چیست و چه مزایایی دارد؟ وی پی ان به زبان ساده روشی است که برای اتصال شبکه های مختلفی که از اینترنت جدا شده اند، با استفاده از پروتکل های امنیتی که به اصالت و محرمانه بودن اطلاعاتی که از طریق اتصال VPN یا سیستم شبکه منتقل می کنند، استفاده می شود.

در دنیای کنونی محتاط بودن در مسئله امنیت از اهمیت ویژه و تقاضای زیاد در شرکت ها و نیاز به ارسال داده های رمزگذاری شده از طریق شبکه، فناوری VPN به مراتب پیشرفت کرده است و در محیط خصوصی و تجاری روز به روز گسترده تر می شود.

استفاده از وی پی ان رایگان

در این مقاله، به برخی از ویژگی های برتر وی پی ان رایگان اشاره می کنیم که با مطالعه آن می توانید آگاهی خود را درباره VPN و استفاده از آن افزایش دهید.

  1. امنیت پیشرفته با وی پی ان رایگان

وی پی ان رایگان مزایای زیادی برای افزایش ایمنی و حفظ حریم خصوصی آنلاین ما هنگام گشت و گذار در اینترنت ارائه می دهد و باعث می شود تا دولت های مختلف، هکرها، ISP و… نتوانند شما را دنبال کنند. اما اگر از هر مکانی در وب گشت و گذار کنید، می توانید بدون VPN این کار را انجام دهید اما باید بدانید که امنیت شما کاملا در خطر است. شما اگر به یک وای فای عمومی متصل شوید، در واقع هکرها بر روی اکثر وای فای های عمومی ویروس هایی را قرار دادند که با وصل شدن به آنها، ممکن است بدافزارهای مختلفی بر روی دستگاه شما نصب شود و از این جهت از اطلاعات شما سواستفاده شود.

حتما بخوانید : خرید VPN در سال 2020 چه مزایایی دارد؟

ISP برای مشاهده کلیه اطلاعات به صورت آنلاین توسط مصرف کننده حاوی داده، گذرواژه و اطلاعات شخصی کار بسیار آسانی دارد. اما هنگامی که شما از وی پی ان رایگان استفاده می کنید، ISP قادر به دسترسی به گزارش کاربر نخواهد بود. در عوض، آنها آمار رمزگذاری شده توسط سرور VPN را مشاهده می کنند که عملا بی فایده است.

مزایای استفاده از وی پی ان رایگان
مزایای استفاده از وی پی ان رایگان
  1. دسترسی از راه دور با وی پی ان رایگان

به هیچ وجه مهم نیست که شما در کجای دنیا هستید، با استفاده از وی پی ان رایگان می توانید به راحتی به اطلاعات دلخواه خود از راه دور دسترسی داشته باشید و با استفاده از وی پی ان رایگان، به راحتی محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید.

  1. نیازی به پرداخت هزینه برای وی پی ان رایگان نیست!

هر ارائه دهنده خدمات VPN همیشه تمایل به نشان دادن بسته های مختلف به کاربران دارد و متخصصین سئو را برای این کار انتخاب می کنند تا محصولات را با بالاترین قیمت به فروش برساند. از ویژگی های مثبت وی پی ان رایگان این است که قرار نیست شما هزینه ای بابت آن بپردازید.

  1. خرید بلیط ارزان هواپیما با وی پی ان رایگان

یک رازی وجود دارد که که اکثر مردم از آن مطلع نیستند و آن هم این است که استفاده از VPN برای خرید بلیط پرواز، بسیار ارزان خواهد بود و می تواند به نفع شما باشد. هر مرکز رزرو و اپراتور هواپیمایی برای کشورهای مختلف قیمت های مختلفی دارند، بنابراین با تهیه یک وی پی ان رایگان مناسب، می توانید بلیط ارزان هواپیما را تهیه کنید.

  1. ناشناس بودن در دنیای اینترنت

با استفاده از وی پی ان رایگان می توان به راحتی اینترنت را بدون ردیابی شدن به راحتی مرور کرد، در مقایسه با سایر نرم افزارها، یکی از مزایای استفاده از یک سرویس اتصال وی پی ان رایگان این است که به شما امکان دسترسی به همه وب سایت ها و برنامه های وب را به صورت ناشناس می دهد و می توانید به راحتی سانسور را دور بزنید.

معاملات آنلاین خود را ایمن کنید

استفاده از بانکداری آنلاین بسیار مناسب است، به خصوص اگر در حال حرکت هستید و پشت میز کامپیوتر نیستید، اما این یکی از اهداف مورد نظر جرایم سایبری است، در واقع با تهیه وی پی ان رایگان، می توانید معاملات بانکی خود را ایمن کنید و از این جهت هکرها هیچ روشی برای هک کردن حساب بانکی شما نخواهند داشت و این مورد برای هر فردی یک مسئله کاملا ضروری است که باید رعایت شود.

وی پی ان رایگان اندروید
وی پی ان رایگان اندروید

چرا باید در سطح اینترنت ناشناس باشیم؟

یکی از خطرناک ترین کارهایی که می توانید انجام دهید، انجام فعالیت سیاسی اجتماعی در سطح دنیای اینترنت است که می تواند دولت های مختلف را وادار سازد تا شما را دنبال کنند و از این جهت می تواند برای شما خطرآفرین باشد. شما می توانید با دانلود وی پی ان رایگان و یا خرید VPN کامپیوتر، به راحتی در سطح اینترنت ناشناس باشید و به دنبال فعالیت های خود بروید.

البته لازم به ذکر است که هرگز امنیت در دنیای اینترنت تضمین نشده است و از این جهت خطرات خاصی را در پی خواهد داشت. پس به هنگام فعالیت در سطح اینترنت باید به این مورد دقت داشته باشید.

دور زدن محدودیت های جغرافیایی و فایروال

با مخفی کردن آدرس IP واقعی خود، میتوانید سانسور منطقه ای و محدودیت جغرافیایی را دور بزنید. بسیاری از وب سایت ها و خدمات در مناطق خاص مسدود شده و از دسترسی کاربران ایرانی جلوگیری می کنند. ممکن است هنگام مرور YouTube با پیام هایی نظیر سایت پیوندها روبرو شده باشید و ببینید که سایت فیلتر است و نیاز دارید تا از وی پی ان رایگان برای دور زدن محدودیت استفاده کنید.

محدودیت های جغرافیایی صرفا برای سایت ها اعمال نشده است، بسیاری از بازی های کامپیوتری وجود دارد که مناطق مختلف را محدود کردند و شما می توانید با خرید وی پی ان و یا استفاده از VPN رایگان، به راحتی محدودیت ها را دور بزنید.

با استفاده از وی پی ان رایگان، می توانید :

  • بدون محدودیت به موسیقی گوش دهید.
  • Show ها و فیلم های تلویزیونی را از هر نقطه در سراسر دنیا تماشا کنید.
  • به شبکه های رسانه ای اجتماعی سانسور شده دسترسی کامل پیدا کنید.
  • می توانید بلیط هواپیما ارزان تهیه کنید.

به شما پیشنهاد می شود تا برای امنیت خود و همچنین استفاده بهتر از اینترنت، از وی پی ان رایگان استفاده کنید.