استفاده از خدمات فروش وی پی ان چه مزایایی دارد؟

استفاده از خدمات فروش وی پی ان چه مزایایی دارد؟

استفاده از خدمات فروش وی پی ان چه مزایایی دارد؟
فروش وی پی ان

استفاده از خدمات فروش وی پی ان میتواند مزایای بسیار زیادی برای شما داشته باشد. در مراحل ابتدایی، اگر وی پی ان را هنگام ورود به اینترنت فعال کنید، می تواند دو مزیت کلیدی یعنی حفظ حریم خصوصی و امنیت در دنیای اینترنت را برای شما فراهم کند.

حریم خصوصی، با پوشاندن مواردی مانند آدرس IP، موقعیت مکانی و سابقه جستجو، از ردیابی آنها در وب سایت ها، مرورگرهای اینترنتی، شرکت های کابلی، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ISP و سایر موارد جلوگیری کنید.

امنیت، با کمک به محافظت از اطلاعات شخصی شما و سایر داده های موجود در هنگام انتقال یا اینکه توسط دستگاه شما ارسال و دریافت می شود، امنیت شما با دریافت خدمات فروش وی پی ان تضمین می شود.

با استفاده از خدمات فروش وی پی ان، شما به دیگر موارد مهم نیز دست پیدا خواهید کرد که در ادامه برای شما توضیح می دهیم.

اطلاعات خصوصی خود را با استفاده از خدمات فروش وی پی ان مخفی نگه دارید

وب سایت ها و برنامه ها می توانند به طور مداوم فعالیت آنلاین شما را ردیابی کنند و داده های جمع آوری شده را تجزیه و تحلیل کنند. یک VPN می تواند از دسترسی مرورگرهای وب و دیگران به اتصال شما جلوگیری کند و به شما در حفظ اطلاعات ارسال شده و ناشناس و ایمن کمک کند. برخی از VPN ها همچنین رمزگذاری اطلاعات مهم شما را با رمزگذاری 256 بیتی ارائه می دهند.

جلوگیری از سرقت داده

سرقت داده وقتی اتفاق می افتد که شما مقدار مشخصی از داده های خود را استفاده کرده اید و در نتیجه ارائه دهنده خدمات اینترنت شما باعث کندی سرویس شما می شود. با استفاده از VPN، نه تنها داده های شما از چشم ISP ها و دولت ها در امان می ماند، بلکه شما نیز مشمول داده های اضافی خواهید بود. ISP ها می توانند اطلاعات را برای حداکثر سرعت اینترنت در برخی از مشتریان خود قرار دهند.

فروش وی پی ان
فروش وی پی ان

جلوگیری از سرقت پهنای باند داده ها

اگر سرعت وب سایت کندتری را در مرورگر خاص و در زمان های مختلف تجربه کرده اید، ممکن است با کاهش سرعت پهنای باند روبرو شده باشید. ISP ها یا هر کسی که از طریق شبکه شما کنترل های اداری داشته باشد، ممکن است مسئول کند شدن سرعت اینترنت باشند.

حتما بخوانید : خرید vpn l2tp به عنوان فیلترشکنی مطمئن و با سرعت بالا

یک VPN می تواند به شما در این مورد کمک کند. این می تواند با رمزگذاری ترافیک اینترنت دستگاه شما، کندی را از بین ببرد. با استفاده از خدمات فروش وی پی ان مانع از آن می شوید که هر کس در همان شبکه محتوای ترافیک وب شما را ببیند و مقصد آن را دنبال کند.

دسترسی به خدمات مسدود شده مانند Netflix و YouTube

با استفاده از خدمات فروش وی پی ان، می توانید به راحتی به محتوای مسدود شده دسترسی داشته باشید. ممکن است از خود بپرسید که با استفاده از خدمات فروش وی پی ان چگونه می توان محتوای مسدود شده را مشاهده کرد. یک VPN می تواند آدرس IP شما را تغییر دهد تا یک ارائه دهنده محتوا فکر کند در حال جستجو در یک مکان یا منطقه دیگری هستید که اجازه دسترسی را می دهد.

هنگام مسافرت به خارج از کشور، سانسورها و محدودیت ها را دور بزنید!

برخی از VPN ها می توانند در دور زدن محدودیت های جغرافیایی به شما کمک کنند. به عنوان مثال، برخی از کشورها دسترسی به برخی وب سایت ها مانند شبکه های اجتماعی یا سانسور محتوای خاص را محدود یا ممنوع کردند. با وجود استفاده از خدمات فروش وی پی ان می توانید به راحتی سانسورها و محدودیت ها را دور بزنید.

دقت کنید که در برخی از کشورها، استفاده از وی پی ان غیرمجاز است.

تماشا رویدادهای ورزشی به صورت زنده

برخی از خدمات فروش وی پی ان می توانند به شما در دسترسی به پوشش ورزشی که از نظر جغرافیایی محدود است، کمک کند. به عنوان مثال، اگر خارج از آمریکا باشید، ممکن است یک شبکه تلویزیونی مانند NBC برای مشاهده در دسترس نباشد. اما با استفاده از خدمات فروش وی پی ان، می توانید به هر شبکه تلویزیونی دسترسی داشته باشید.

بهبود کارایی سازمان با استفاده از یک وی پی ان واحد

با استفاده از خدمات فروش وی پی ان، شما می توانید یک وی پی ان با آی پی ثابت را برای سازمان خود تهیه کنید و با استفاده از خدمات امن آن، اقدام به توسعه کسب و کار خود کنید. هکرها همیشه در کمین هستند تا به شرکت شما نفوذ کنند و از اطلاعات کاربری شما و دیگر همکاران، سواستفاده کنند. از این جهت با تهیه یک وی پی ان با آی پی ثابت می توانید اقدام به ایمن سازی سازمان خود کنید.

دسترسی به هزینه تلفنی ارزانتر با خدمات فروش وی پی ان

فروش وی پی ان ارزان
فروش وی پی ان ارزان

یک VPN می تواند به راحتی هزینه های تلفن از راه دور را کاهش دهد. به عنوان مثال، شما می توانید نرم افزار مخصوص سازمان خود را با استفاده از وی پی ان تهیه شده توسعه دهید و از این جهت، اقدام به برقراری تماس کنید.

توسعه مقیاس پذیری شبکه با استفاده از وی پی ان

با رشد سازمان ها، هزینه های ساخت یک شبکه اختصاصی را نیز انجام دهید. VPN های مبتنی بر اینترنت می توانند به کسب و کارها اجازه دهند تا به خطوط شبکه و قابلیت شبکه دسترسی کامل داشته باشند و به راحتی به مکان های از راه دور و بین المللی دسترسی با کیفیت و سرعت بالا داشته باشند.

هزینه های پشتیبانی را کاهش دهید

استفاده از خدمات فروش وی پی ان ممکن است به یک کسب و کار کمک کند تا هزینه نگهداری سرورها را کاهش دهد. شما می توانید با سرعت بسیار بالا به سرورهای خود دسترسی داشته باشید.

آیا وی پی ان باعث کندی اینترنت می شود؟

در حالی که استفاده از خدمات فروش وی پی ان می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد، اما وی پی ان دارای معایب خاص خود است که به برخی از آنها، در ادامه می پردازیم.

اینترنت با سرعت کند

یک VPN می تواند باعث شود تا سرعت اینترنت شما کاهش پیدا کند.

غیرقانونی بودن وی پی ان در بعضی از کشورها

در بعضی از کشورها، استفاده از VPN ممنوع است یا به شدت کنترل می شود. شما می توانید به صورت آزاد از وی پی ان در ایران استفاده کنید.