برترین وی پی ان رایگان چیست؟ – معرفی برترین وی پی ان رایگان

برترین وی پی ان رایگان چیست؟ – معرفی برترین وی پی ان رایگان

برترین وی پی ان رایگان چیست؟ - معرفی برترین وی پی ان رایگان
برترین وی پی ان رایگان

یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN، مانند هات اسپات شیلد به عنوان یکی از برترین وی پی ان رایگان، ابزاری مهم برای محافظت از حریم خصوصی شما است. برترین وی پی ان رایگان از فعالیت آنلاین ما در برابر چشم کنجکاو مهاجمین به شبکه های ناامن و ISP که اطلاعات ما را می فروشند، محافظت می کنند.

هات اسپات شیلد به عنوان یکی از برترین وی پی ان رایگان، به راحتی قابل استفاده است، با مجموعه چشمگیری از ابزارهای دیگر همراه است و رقابت را در تست های سرعت ما از بین می برد.

تهیه برترین وی پی ان رایگان، ممکن است برای شما هزینه بر باشد و همچنین سیاست های حفظ حریم خصوصی خود را در پیش دارد. این وی پی ان، می تواند از طریق تبلیغات، کسب درآمد کند.

برترین وی پی ان رایگان چیست؟

هنگامی که به VPN متصل می شوید، تمام فعالیت های اینترنتی را از طریق رایانه رمزگذاری می کند و آن را به یک سرور کنترل شده توسط شرکت VPN هدایت می کند. هر کسی که در همان شبکه شما قرار دارد قادر به جاسوسی در فعالیت شما نخواهد بود و در وب آدرس IP واقعی و موقعیت فیزیکی شما مخفی شده است. این امر به ویژه در صورتی که خود را در استفاده از Wi-Fi بی نقص و ناامن در کافی شاپ محلی مشاهده کنید، بسیار موثر است. این در خانه نیز می تواند برای شما مناسب باشد، جایی که ISP شما مشتاق فروش اطلاعات ناشناس شما است.

حتما بخوانید : خرید VPN در سال 2020 چه مزایایی دارد؟

مهم است که بدانید برترین وی پی ان رایگان چه کاری می تواند انجام دهد و چه کاری نمی تواند انجام دهد. برای اینکه واقعا خود را در دنیای آنلاین مخفی نگه دارید، باید ترافیک خود را از طریق شبکه Tor مسیریابی کنید. همچنین باید از دستگاه خود با آنتی ویروس مستقل محافظت کنید، با فعال کردن احراز هویت دو عاملی در هر کجا که وجود دارد، از حساب های خود محافظت کنید و از یک Password Manager برای ایجاد رمزهای عبور پیچیده و منحصر به فرد برای هر سایت و سرویس استفاده کنید.

فیلترشکن هات اسپات
فیلترشکن هات اسپات

هات اسپات شیلد به عنوان یکی از برترین وی پی ان رایگان، چقدر هزینه دارد؟

هات اسپات شیلد دارای سه دسته اشتراک است. اولین گزینه رایگان Basic آن است که در زیر با جزئیات بیشتری به آن می پردازیم. اشتراک Premium پنج اتصال همزمان را ارائه می دهد، دسترسی کامل به سرورهای هات اسپات شیلد را فراهم می کند و محدودیت داده ای ندارد و فقط هر ماه 12.99 دلار هزینه دارد.

یک ردیف جدید به نام Premium Family وجود دارد که تعداد ارتباطات همزمان را به 25 مورد از طریق پنج حساب عضو افزایش می دهد و هزینه آن 19.99 دلار در ماه است.

هات اسپات شیلد با 12.99 دلار در ماه، به طور قابل توجهی گران تر از متوسط ​​10.21 دلار در ماه است که در این صنعت دیده ایم. مطمئن باشید که اگر برترین وی پی ان رایگان بتواند خدمات مناسبی را ارائه دهد و امنیت شما را تضمین کند، هر چقدر بابت آن پول پرداخت کنید، اشکال ندارد.

در اینجا ماجرا کمی پیچیده تر است زیرا اشتراک هات اسپات شیلد به شما امکان دسترسی رایگان به اشتراک های مدیر رمز عبور 1Password، مسدود کننده تماس RoboShield و سرویس محافظت در برابر سرقت هویت Identity Guard را می دهد. برای اینکه به شما احساس ارزش دهد، هزینه 1Password به تنهایی 3.99 دلار در ماه است که با دریافت برترین وی پی ان رایگان یعنی هات اسپات شیلد، به طور رایگان به شما ارائه داده می شود.

حتما بخوانید : استفاده از وی پی ان رایگان چه مزایایی دارد؟

مطمئنا برای ارز ریال-دلار شما این رقم بسیار زیاد است و تقریبا بسته محصولات هات اسپات شیلد را در همان مجموعه مجموعه امنیتی شامل VPN یا ابزاری با محوریت حریم خصوصی بیشتر مانند Ghostery Midnight قرار می دهد.

همچنین شما می توانید اشتراک یک ساله هات اسپات شیلد را انتخاب کنید. اشتراک ویژه آن  95.88 دلار در سال و اشتراک ویژه خانوادگی با 25 اتصال همزمان، فقط  143.88 دلار در سال هزینه دارد.

با این اوصاف، ما به خوانندگان این مقاله توصیه می کنیم حداقل در ابتدا از اشتراک طولانی مدت خودداری کنند. تا قبل از امتحان کردن، نمی دانید که آیا هات اسپات شیلد به عنوان برترین وی پی ان رایگان برای شما مفید است یا خیر.

بنابراین، قرارداد کوتاه مدت را بگیرید و سپس اگر خدمات برای شما مناسب است، آن را به اشتراک ویژه ارتقا دهید.

سایر VPN های مستقل به طور قابل توجهی هزینه کمتری نسبت به هات اسپات شیلد دارند.

وی پی ان رایگان
وی پی ان رایگان

هیچ چیز ارزان تر از رایگان نیست و هات اسپات شیلد یکی از معدود خدماتی است که VPN رایگان ارائه می دهد و یکی از برترین وی پی ان رایگان موجود در بازار است.

توجه داشته باشید که اشتراک رایگان هات اسپات شیلد شما را فقط به برخی از سرورهای VPN، یک اتصال همزمان و 500 مگابایت پهنای باند در روز محدود می کند و همین باعث شده است تا به عنوان یکی از برترین وی پی ان رایگان شناخته شود.

متاسفانه، این شرکت حساب های رایگان را فقط به 2 مگابیت در ثانیه محدود می کند. این شرکت می گوید این حجم از سرعت اینترنت برای مرور کلی در دستگاه های تلفن همراه کافی است. ولی باید دانست که مخاطبین به سرعت اینترنت بیشتری نیاز دارند.

با وجود محدودیت سرعت، هات اسپات داده های کلی بیشتری نسبت به نسخه رایگان TunnelBear ارائه می دهد که محدود به 500 مگابایت در ماه است. هات اسپات شیلد همچنین از نسخه رایگان خود در Android درآمد کسب می کند و باعث شده نسخه اندروید آن نیز برترین وی پی ان رایگان شناخته شود. در واقع ProtonVPN بهترین پیشنهاد رایگان را برای مخاطبین خود ارائه می دهد.

در حالی که این کار سرورهایی را که می توانید استفاده کنید محدود می کند، اما هیچ محدودیتی در میزان استفاده از داده ها ایجاد نمی کند و همچنین اتصالات را مانند هات اسپات شیلد محدود نمی کند و ProtonVPN نیز یکی از برترین وی پی ان رایگان موجود در بازار است.

پروتکل های برترین وی پی ان رایگان

بیش از یک راه برای ایجاد یک تونل رمزگذاری شده برای ترافیک شما وجود دارد. در بیشتر موارد، شما نگران انتخاب یک پروتکل VPN خاص نخواهید بود.

هات اسپات شیلد پروتکل اختصاصی خود را به نام Catapult Hydra ایجاد کرد و تا همین اواخر فقط از آن برای تامین انرژی هات اسپات شیلد استفاده می کرد. به وضوح، در ایجاد Catapult Hydra این شرکت پروتکل رمزگذاری جدیدی ایجاد نکرده است. یک پروتکل رمزگذاری جدید نیاز به دقت زیادی دارد زیرا از نقص کشف نشده برای شکستن آن می توان استفاده کرد.

پیش از این، یک نماینده شرکت توضیح داده بود که Catapult Hydra از کتابخانه Open SSL برای رمزگذاری داده ها استفاده می کند و پروتکل جدید به سادگی بهبود پروتکل Transport Layer است. این شرکت همچنین قبلا گفته بود که Hydra چندین کانال برای رفت و آمد داده ها با هدف افزایش سرعت و قابلیت اطمینان ایجاد می کند.

فیلترشکن هات اسپات
فیلترشکن هات اسپات

در حالی که سایر شرکت های VPN پروتکل های خود را ارائه داده اند، هات اسپات شیلد کاملا به Hydra متکی است. IKEv2، یک گزینه امن و مدرن، در ویندوز و iOS موجود است. OpenVPN، پروتکل منبع آزاد که ما آن را ترجیح می دهیم، فقط در روترها در دسترس است.

اگرچه به نظر نمی رسد که هیدرا خطر امنیتی داشته باشد، باید از خدماتی استفاده کرد که از استانداردهای نرم افزار امن اوپن سورس، پیروی کند. از این جهت، خوشحالیم که می بینیم هات اسپات شیلد Open VPN IKEv2 را در سراسر سرویس خود گسترش می دهد.

گفته می شود، این پروتکل ها احتمالا توسط WireGuard، پروتکل منبع باز جدیدی که تحت نظر OpenVPN است، جایگزین می شوند. در این شرکت، WireGuard را به طور کامل مستقر کرده اند و NordVPN نیز از این تکنولوژی بهره می برد. هات اسپات شیلد در مسیر درست حرکت می کند، اما ممکن است به زودی خود را از رقابت دور کند و NordVPN و یا دیگر وی پی ان ها، تبدیل به برترین وی پی ان رایگان در بازار شوند.

سرورها و مکان های سرور برترین وی پی ان رایگان

به طور کلی، شما می خواهید به سرور VPN نزدیک ترین مکان، مکانی خود متصل شوید. اما اگر قرار است به طور موقت از خانه خود خارج شوید، یا به یک سفر خارج از کشور بروید، سرویس برترین وی پی ان رایگان می خواهید که گزینه های زیادی برای انتخاب داشته باشد. هات اسپات شیلد میگوید سرورهایی را در بیش از 80 کشور برای مخاطبین خود فراهم می کند.

بسیاری از شرکت های VPN از سرورهای مجازی استفاده می کنند که به صورت نرم افزاری تعریف شده اند و معمولا آنها را به عنوان برترین وی پی ان رایگان می شناسند.

بسیاری از سرورهای مجازی می توانند روی یک قطعه سخت افزاری سرور میزبانی شوند و این سرورهای مجازی به طوری پیکربندی شده اند که به نظر می رسد در مکانی غیر از ماشین میزبان فیزیکی خود هستند. این امر برای چرخش سریع سرورهای جدید برای افزایش ناگهانی ترافیک بسیار موثر و مفید است و به برخی از شرکت ها این امکان را می دهد تا زیرساخت های سرور خود را ایمن تر کنند. یک سرور مجازی که یک منطقه خطرناک را پوشش می دهد می تواند با خیال راحت در مکانی امن قرار گیرد و از این جهت، دیگر دولت ها نمی توانند برترین وی پی ان رایگان سانسور کنند.